JuSt LeT U DrEaM

ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
АРХИВ
РОУЛПЛЕЙ ЛИСТ
Гласувайте за форума:
Гласувай за мен в BGTop100.com Гласувай за тази страница в Българския ТОП RealTop.net
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 120, на Пон Ное 05, 2012 8:15 pm
Октомври 2017
ПонВтоСряЧетПетСъбНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
CalendarCalendar

Share | 

Свободни коментари

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Ин Стефани
The Mistress
The Mistress

Местожителство : Чикаго
Scorpio Dog

ПисанеЗаглавие: Свободни коментари   Пон Авг 20, 2012 3:30 pm

Тук всеки, който изяви желание, може да сподели впечатлението си от дадено РП между дадени играчи.
Чувствайте се свободни да коментирате в тази тема. :{love-cupcakes

Върнете се в началото Go down
http://elemental-witches.forums.lu
Мин Че Ри
The Master
The Master

Местожителство : Сеул, Южна Корея
Длъжности: : асистент

ПисанеЗаглавие: Re: Свободни коментари   Пон Авг 27, 2012 8:56 am

Прочетох няколко неща. Определено начинът на списване ми направи впечатление. Иска се достатъчно умение и за да пишеш сам, а камоли, ако са двама или повече човека/макар, че последното ми е много интригуващо като идея/. Трябваше ми малко време, за да възприема разликата в стилистиката, понеже тук няма толкова пряка реч или действие, но за сметка на това чувствата и мислите на героите са разгърнати много красиво и последователно.

http://elemental-witches.forums.lu/t740-topic
http://elemental-witches.forums.lu/t45-topic
http://elemental-witches.forums.lu/t572-topic
http://elemental-witches.forums.lu/t886-topic#8522

Поздрави на хората написали тези РП-ита. С удоволствие ще ги следя и по-нататък :)
Бе Ган Су
Човек
Човек

Местожителство : Сеул

ПисанеЗаглавие: Re: Свободни коментари   Нед Сеп 09, 2012 11:19 am

Уау, искрено благодаря на Blue Sky за ..ами за прекрасния коментар. raccoon 16
Мин Че Ри
The Master
The Master

ПисанеЗаглавие: Re: Свободни коментари   Вто Сеп 11, 2012 8:52 am

Моля. Когато нещо си заслужава, мисля, че трябва да се насърчи подобаващо :)

Прочетох нови две неща и продължавам да се удивлявам. Един на пръв поглед познат герой като Гумихо е представен по нов, необичаен начин, а магът не отстъпва ни най-малко по странност и очарование в написаното тук: http://elemental-witches.forums.lu/t12-topic

В другото, в което се зачетох ми хареса краткото въведение. Как само с няколко изречения читателят бе въведен в обстановката и запознат с обитателите, без да се налага това да бъде разяснявано в следващите 20 глави. Другото, което много ме впечатли освен изказа, беше и как ролите на доминиращ между героите рязко се смениха и менталните сили отстъпиха пред на пръв поглед обикновената физика: http://elemental-witches.forums.lu/t777-topic
Монър Ючанг
Човек с дарба
Човек с дарба

Местожителство : Чикаго.
Длъжности: : Иконом.

ПисанеЗаглавие: Re: Свободни коментари   Вто Сеп 11, 2012 10:45 am

Аз също искам да благодаря от сърце за изказаното мнение. Радвам се, че на някого му харесва това, което пишем. rabbit-019
Хаучи Такизава
Човек
Човек

ПисанеЗаглавие: Re: Свободни коментари   Вто Сеп 11, 2012 10:47 am

Хаха, и аз мерси! Коментарчето на Blue Sky още повече ме нахъса да пиша роулплей . tiger_011
Брадли Фокс
!!!Модератор!!!
!!!Модератор!!!

Местожителство : Ню Йорк
Capricorn Cat

ПисанеЗаглавие: Re: Свободни коментари   Нед Сеп 16, 2012 4:30 pm

Хах, стана ми интересно каква е тази темичка и..едва повярвах, че някой ме хвали.
tiger_012
Благодарности на Blue Sky и от мен за хубавото мнение, което е изразила.
big_tiger_028

Са Юн-Шик
Човек
Човек

Leo Cat

ПисанеЗаглавие: Re: Свободни коментари   Нед Юни 02, 2013 7:02 pm

Привет от мен на всички... От доста време не се бях всявала тук, а гледам, че все пак продължават да се пишат чудесни РП.

Зачетох се в едно за двама доведени братя *доколкото схванах* и ми беше доста интересно.(особено като го има моят JB)
Нямам търпение да го продължите! Поздрави от мене. tiger_011

Оф топик малко, ама наистина си мислех, че форумчето не функционира вече. Гледам, че не е така оживено, като преди, но все пак се случва..нещо?! Надявам се админите има начин да върнат предишния дух на форума, имам доста приятни моменти тук!
Мин Че Ри
The Master
The Master

ПисанеЗаглавие: Re: Свободни коментари   Пон Юни 03, 2013 3:17 pm

Радвам се, че си си харесала рп-и. Аз самата още обикалям из форума и продължавам да намирам неща за четене. Това за което говориш, все още работим по него и можеш да си сигурна, че ще има нови и нови постове.

Форумът продължава да се обновява и е отворен както за четящи, така и за пишещи. Ние продължаваме да пишем и също и обновяваме темите, за да е приятно на новите и на вече познатите потребители.

Благодаря за коментара. Хубавите думи вдъхновяват да творим още по-усилено :)
Са Юн-Шик
Човек
Човек

Leo Cat

ПисанеЗаглавие: Re: Свободни коментари   Вто Юни 04, 2013 8:20 pm

Виждам, че екипът се е разраснал, което е повече от страхотно! Радвам се, че имам и занапред интересно четиво под ръка в горещите летни нощи и ,дай боже по -нататък, в студените зимни дни. Поради много си напоследък свободно време, определено ще отделя половината от него за този форум, и се надявам скоро да се явят мойте стари дружки, че и ний да спретнем нещо интересничко.
Имаше едно РП, което писахме доста хора, които си допаднахме доста и по характери, обаче всички като се разпръснаха по лични дела и не успяхме да се съберем накрая. Така в крайна сметка аз самата не успях да си дочакам реда във въпросното РП, обаче го помня като че е вчера. поне замисълът.

А стилът на писане на двамата герои-доведени братя, ме грабна направо от раз, описанията са на страхотно ниво, мисли и чувства, ситуациите и т.н.,Че направо докато четях, и на мен самата ми се дописа. По принцип си падам по по-дългите РП, въпреки че, за жалост, аз самата не мога да ги пиша чак толкова дълги. Опитвала съм, но или в един момент осъзнавам, че пиша пълни глупости, или напълно и изцяло си противореча и забравям дори къде ми се намира героят, дали е ден или нощ и въобще каквото се сетиш.......

Та затова се прекланям пред хората, на които им се получават дългите постове, без да се излагат тъй като мене. big_tiger_028
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Свободни коментари   

Свободни коментари
Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next